Veri Kurtarma Çözümleri

Bilgisayar İncelemesi

Fordefence Adli Bilişim Laboratuvarı tarafından bir adli bilişim işlemi ilk olarak suça konu olan dijital materyalin belirlenmesi ile başlar. Belirlenen dijital materyale hiçbir müdahalede bulunulmadan yazma koruma yöntemleri kullanılarak imaj (yedek) alınır.

Bilgisayar İncelemesi

Fordefence Adli Bilişim Laboratuvarı tarafından bir adli bilişim işlemi ilk olarak suça konu olan dijital materyalin belirlenmesi ile başlar.

Bilgisayar İncelemesi

Fordefence Adli Bilişim Laboratuvarı tarafından bir adli bilişim işlemi ilk olarak suça konu olan dijital materyalin belirlenmesi ile başlar.

Fordefence’in yılların tecrübesine sahip veri kurtarma uzmanları; fiziksel /mekanik veya mantıksal olarak kaybolan, erişemediğiniz:

  • Düğün / Doğum günü gibi özel gün fotoğraflarınız,
  • Şirketinizin muhasebe, finans veya arge dosyaları,
  • Sunucunuzdaki SQL /MySQL, Oracle vb. gibi veri tabanı(database) dosyalarınız,
  • Usb Flash disk / belleğinizdeki Word / Excel / Power Point / PDF dosyalarınız,
  • Dijital Kameranızdaki videolarınız,

Hafıza kartınızdaki yedeklediğiniz belgeler gibi sizler için değerli verilerinizi tüm veri depolama ünitelerinden (harddisk, USB bellek, Hafıza kartı, Sunucu diskleri, fotoğraf makinası, dijital kamera vb.)geri kurtararak, sizlere destek sağlamaktadır. Bozulmuş veya silinmiş verilerinizi kurtarabiliriz!

Teknolojik alt yapımızda yer alan Clean Bench ortamında fiziksel / mekanik arızası olan (cihazınızın kafa sökme, kafa değişimi, kafa temizleme, kart değiştirme, ssd disklerde flash bellek yongalarından) harddisklerinizden (IDE, SATA, SAS, SCSI) sizin için kritik olan verilerinizin kurtarılması için çalışıyoruz. Laboratuvarımızdaki teknik alt yapımızla vakaların % 90’ından fazlasında kurtarma başarımızla gurur duyuyoruz!

Bize güvendiğiniz için teşekkürler

Hard Disk / SSD

Veri Kurtarma yalnızca bir uzman tarafından üstlenilmesi gereken son derece zor bir tecrübe gerektirir.

Raid Veri Kurtarma

RAID Veri Kurtarma, birçok servis sağlayıcı için önemli bir sorun oluşturabilir. RAID Dizileri, çok sayıda farklı donanım veya yazılım...

Server / Sanal Sunucu

Fordefence veri kurtarma uzmanları, herhangi bir modern işletim sistemini (ve bazı eski daha az yaygın olanları da dahil olmak üzere) her türlü...

Veritabanı

Veritabanları genellikle birçok yazılım ürününün ve işletmesinin tabanını oluşturur. Veritabanı dosyasında yaşanacak herhangi bir veri kaybı bir felaket olabilir.

CCTV - DVR Kamerası

Kayıtlı Güvenlik Kamerası Kayıtlarınızı izleyemiyor musunuz? Yoksa videoları yanlışlıkla DVR'den sildiniz mi? 'Evet' ise endişelenmeyin...

Şifreli Diskten Veri Kurtarma

DVR Video Kurtarma çalışması ile sabit disk, SSD ve diğer depolama cihazlarından silinen görüntüleri kurtarmak için özel olarak...

Nas/Das/San

Uzmanlarımız tüm depolama teknolojileri hakkında geniş bilgiye sahiptir ve piyasadaki en eski ve en yeni DAS, SAN, NAS ve SDS...

Hafıza Kartı

Fordefence veri kurtarma uzman kadrosuyla kayıp verilerinizi Hafıza kartlarından geri alabilir. Bozulmuş veya silinmiş verileri kurtarabiliriz.