Hafıza Kartı Veri Kurtarma

Tüm dijital delillerin tespitleri; uluslararası standartlardaki adli bilişim laboratuvarımızda, konusunda yılların tecrübesine sahip adli bilişim mühendislerimiz tarafından, güvenilir ve denetlenebilir şekilde yapılarak, Türk hukuk sistemi ile uyumlu şekilde raporlanmaktadır.

Fordefence veri kurtarma uzman kadrosuyla kayıp verilerinizi Hafıza kartlarından geri alabilir. Bozulmuş veya silinmiş verileri kurtarabiliriz ve teknolojimizi doğrudan cihazınızın flash bellek yongalarından kurtarmak için teknolojilerimiz vakaların% 90’ından fazlasında veri alabilir.

Hatalı flash bellek kartınızı kurtarmak için tecrübeli uzmanlarımız çalışma yapmaktadırlar. Hafıza kartlarının çiplerinin sökülerek doğrudan çip üzeirnden veri kurtarma çalışması yapabilmekteyiz.

Flash Çipten Veri Kurtarma

Bugün piyasadaki çoğu flash cihaz standart çipler kullanıyor, bu çiplerin en temel seviyelerde nasıl çalıştığını biliyor olmamız, onlardan içeriklerinin bir kopyasını alabilmemizi sağlıyor, ancak iş burada bitmiyor.

Pratik olarak her modern flaş çip verileri kontrolör tarafından çipin farklı alanlarına farklı şekillerde yazılarak depolanır. Bunu yapmanın birkaç nedeni vardır, ancak en önemlisi, Flash belleğin ömrünü uzatmaktır. Arızalı flash çipinizin imajı oluşturulduktan sonra, Uzman ekibimiz verilerinizi kurtarabilmektedir.

Şifreli Flash Cihazlar

Modern flaş cihazlarında bulunan mikro denetleyicilerin çoğunda bir veri koruma yöntemi kullanılır. Bu tam AES veya başka bir güçlü şifreleme veya verileri gizlemek için yalnızca bir XOR işlemi olabilir. Bunu yapmanın nedenleri her zaman net değildir, özellikle de cihaz çalışırken verileri korumak için hiçbir mekanizma olmadığından (kart takıldığında normalde şifreler veya anahtarlar gerekli olmadığı için). XOR gibi birçok basit şifreleme durumunda, uzman ekibimiz koruma mekanizmasını kırabilir ve verilerinizi alabilir.

Bellek kartınız arızalanırsa veya bozulursa veri kurtarma çalışması için bizi arayın.