Hakkımızda

Fordefence Bilişim ve Danışmanlık firması olarak 2014 yılında kurulmuş, +20 yıllık tecrübeye sahip uzman  kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bilgi Güvenliği çatısı altında uçtan uca bilgi güvenliği misyonumuzla sektör gerekliliklerinin bilinciyle Siber Güvenlik Hizmetleri Danışmanlıkları ve Sızma Testleri, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Bilgi ve İletişim Güvenliği Denetimi ve Danışmanlığı, Adli Bilişim İnceleme ve Teknik Uzman Görüşü Raporu, Veri Kurtarma Çözümleri ve Güvenli Veri İmha Çözümleri, S.O.M.E. Eğitim ve Danışmanlıkları, KVKK Teknik ve İdari Tedbirler Danışmanlıkları, ISO Danışmanlıkları ve İç Denetimleri, Adli Bilimler İnceleme ve Teknik Uzman Görüşü Raporu, Yasa Dışı Dinleme & Fiziksel Arama Tespitleri, Siber Güvenlik Ürün Çözümleri vb. birçok alanda hizmet vermekte olup her geçen gün gelişmeye devam etmekteyiz.

Alanında uzman kadromuz ve etkin Know-How bilgimiz, soruşturma yetisi ve araştırmacı yapımız ile adli vakalarda tüm resmi kurum ve kuruluşlara yeminli uzman görüşü hazırlanması, siber güvenlik, bilgi güvenliği, bilgi sızıntısı tespitleri, etik hackerlık, silinen verilerin geri getirilmesi, cep telefonu ve tablet incelemeleri, e-posta ve sohbet kayıtlarının kurtarılması, ses, görüntü ve videodan şahıs karşılaştırma, zararlı yazılımlar ile yasa dışı dinleme ve izleme tespitleri, dolandırıcılık ve kredi kartı incelemeleri, internetten yasa dışı ve provokatif içerikli yorum, haber, fotoğraf ve video kaldırma, tüm dijital ortamlardan veri kurtarma, fikri sınai haklar kapsamındaki tespitler, siber güvenlik, adli bilişim ve S.O.M.E. eğitimleri gibi alanlarda yüksek nitelikli çözümler ve raporlar üretmekteyiz.

Fordefence, dijital delillerin tespitini uluslararası standartlar çerçevesinde, Türk hukuk sistemine uyumlu denetlenebilir ve güvenilir şekilde tespit ederek bunları usulüne uygun rapor formatında ilgili makamlara sunmaktadır.

Fordefence, resmi makamlardan farklı olarak tam kapsamlı bir şekilde 7 gün 24 saat bilişim metodolojileri vasıtasıyla çözümlenebilecek vakalarda; analiz, inceleme ve tespitlerimiz ile adli makamlara sunulabilecek uzman mütalaaları hazırlıyoruz, adli durumların yetkili mecralara taşınmasını sağlıyoruz ve adli bilişim danışmanlığı kapsamındaki tecrübe paylaşımlarımız ile adli süreçlerin hızlandırılmasını, kurumların bilgi güvenliği stratejilerini ve olgunluklarını arttırmak için çeşitli siber güvenlik hizmetlerinde, bilgi güvenliği ve sektörel gereklilik ( SOME, ISO vb.) eğitimleri, denetimleri ve danışmanlıkları sağlıyoruz.

Mustafa SANSAR

CEO - Fordefence

Firma Ünvanı: Fordefence Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi No: 3880736609

İTO: 944217

MERSİS: 0388073660900011

Banka Bilgileri

Akbank T.A.Ş

Ad-Soayd / Unvan: Fordefence Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti

Şube: Gülbağ

Hesap No: 1340 – 0027517 TL

IBAN: TR11 0004 6013 4088 8000 0275 17

Döviz Kodu: TL

Garanti BBVA

Ad-Soayd / Unvan: Fordefence Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti

Şube: METRO / MECİDİYEKÖY

Hesap: 723-6297754 

IBAN: TR37 0006 2000 7230 0006 2977 54

Döviz Kodu: TL

Türkiye Halk Bankası

Ad-Soayd / Unvan: Fordefence Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti

Şube: 819 MECİDİYEKÖY / İSTANBUL ŞB.

Hesap Numarası: 10261089

IBAN: TR51 0001 2009 8190 0010 2610 89

Döviz Kodu: TL

Neden FORDEFENCE?

EKİP

Her biri konusunda uzman ekibimiz ile bir aile olarak çalışıyoruz.

TECRÜBE

Yıllar içinde kazandığımız bilgi birikimini ve tecrübelerimizi size sunuyoruz.

GÜVENİRLİK

Sektör lideri olarak yüksek itibara ve karşılıklı güvene önem veriyoruz.

KALİTE

İstenen sonuçlara en hızlı şekilde ulaşarak uygun şekilde raporluyoruz.

MALİYET

Hizmetlerimizi düşük maliyetlerle ve butik çalışma anlayışıyla sunuyoruz.

DESTEK

Tüm iş aşamalarında ve sonrasında destek olmaya devam ediyoruz.

Sayılarla FORDEFENCE?

Yıllık Tecrübe
+ 0
Uzman Mütalaası
+ 0
Çözümlenen Vaka
+ 0