CCTV – DVR Kamerası Veri Kurtarma

Tüm dijital delillerin tespitleri; uluslararası standartlardaki adli bilişim laboratuvarımızda, konusunda yılların tecrübesine sahip adli bilişim mühendislerimiz tarafından, güvenilir ve denetlenebilir şekilde yapılarak, Türk hukuk sistemi ile uyumlu şekilde raporlanmaktadır.

Kayıtlı Güvenlik Kamerası Kayıtlarınızı izleyemiyor musunuz? Yoksa videoları yanlışlıkla DVR’den sildiniz mi? ‘Evet’ ise endişelenmeyin, Uzmanlarımız sizin için burada, hemen bizi arayın

DVR Video Kurtarma çalışması ile sabit disk, SSD ve diğer depolama cihazlarından silinen görüntüleri kurtarmak için özel olarak tasarlanmış en verimli ve etkili araçlar uzman kadromuzun tecribesiyle kullanılmaktadır. CCTV/DVR cihazlarınızdaki sabit sürücünüz fiziksel olarak hasar görmüşse, su hasarı görmüşse,  yangında hasar görmüşse veya arıza nedeniyle bazı hatalar gösteriyorsa verilerinizin kurtarılması için doğru adrestesiniz.

Uzmanlarımızla verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

  • Kayıp / silinen / silinen .cctv ve .dvr videolarını kurtarma
  • Sabit sürücü, SSD ve SD karttan silinen CCTV ve DVR video kayıtlarını kurtarma
  • CP Plus, Hikvision ve daha birçok kamera markasından veri kurtarma
  • Bullet kamera , Dome kamera, PTZ Pan Tilt ve diğerleri gibi çeşitli CCTV kamera türlerinden veri kurtarma

Video Görüntülerine Erişemediğinizde Ne Yapmalısınız?

Video kaybı senaryosunu tespit ettiğinizde yapmanız gereken ilk şey panik yapmayı durdurmaktır . Video kaybı tespit edildiğinde vakit kaybetmeden cihazın veri kurtarma çalışması yapılacak olan disk üzerine kayıt yapmaya devam etmesini engellemelisiniz. Bunun için cihazın elektriğini kesebilirsiniz. Güvenliğiniz açısından dilerseniz cihaz içerisine yeni ve boş bir disk takarak kayıt yapmasını sürdürmesini sağlayabilirsiniz. Kayıt yapmayı durdurduğunuz diskiniz üzerinde gerekli veri kurtarma çalışmasının yapılması için hemen bizi arayın.