Veri Kurtarma Çözümleri

Uluslararası standartlardaki son teknoloji ürünü donanım ve yazılımlarla, her türlü hard disk, microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları üzerinde, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri yürütülmektedir.

Veri Kurtarma

Fordefence’in yılların tecrübesine sahip veri kurtarma uzmanları; fiziksel /mekanik veya mantıksal olarak kaybolan, erişemediğiniz:
Düğün / Doğum günü gibi özel gün fotoğraflarınız,
Şirketinizin muhasebe, finans veya arge dosyaları,
Sunucunuzdaki SQL /MySQL, Oracle vb. gibi veri tabanı(database) dosyalarınız,
Usb Flash disk / belleğinizdeki Word / Excel / Power Point / PDF dosyalarınız,
Dijital Kameranızdaki videolarınız,
Hafıza kartınızdaki yedeklediğiniz belgeler gibi sizler için değerli verilerinizi tüm veri deppolama ünitelerinden (harddisk, USB bellek, Hafıza kartı, Sunucu diskleri, fotoğraf makinası, dijital kamera vb.)geri kurtararak, sizlere destek sağlamaktadır. Bozulmuş veya silinmiş verilerinizi kurtarabiliriz ! Teknolojik alt yapımızda yer alan Clean Bench ortamında fiziksel / mekanik arızası olan ( cihazınızın kafa sökme, kafa değişimi, kafa temizleme, kart değiştirme, ssd disklerde flash bellek yongalarından) harddisklerinizden ( IDE, SATA, SAS, SCSI) sizin için kritik olan verilerinizin kurtarılması için çalışıyoruz. Laboratuvarımızdaki teknik alt yapımızla vakaların % 90’ından fazlasında kurtarma başarımızla gurur duyuyoruz !
Bize güvendiğiniz için teşekkürler
İş Talebi