Böcek Arama ve Ortam Dinleme Cihaz Tespitleri

Bilgi teknolojileri sızma testleri kapsamında tarafımızdan yapılacak çalışmalar, kurum ve kuruluşunuzun gerek dış dünyadan gerekse içyapısında ne gibi siber riskler taşıdığını belirlemenizi sağlayacaktır. Sektör lideri ortaklarımız ve deneyimli bilgi güvenliği uzmanlarımız ile sızma testi hizmetleri sunulmaktadır.

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı izlenme ve dinlenme eylemlerine mahsur kalmaktadır. Yapılan yasa dışı takip ve dinlemelerle öncelikle özel hayatın gizliliği ve endüztriyel sırları çalma eylemleri yanı sıra, tehdit, taciz, şantaj, vb bir çok sebep ile art niyetli kişiler bu yollara başvurabilmektedir.

Fordefence, uzman teknik kadrosu ile ev, işyeri, depo, toplantı odası, makam ve özel araçlara yerleştirilmiş olan takip, görüntüleme ve dinleme maksadı ile yerleştirilen her nevi cihazı %100 başarı ile tespit etmektedir.

Bu kapsamda;

Kablolu -kablosuz gizli kamera

Kablolu- kablosuz dinleme cihazı

Radyo, gsm, wifi ve bluetooth tabanlı yayın cihazları

Kapalı devre (bataryalı veya elektrikli) sistemler

Dışarıdan ( lazer vb sistemlerle) yapılan dinlemeler

Bilgisayar, tablet, ceptelefonu vb cihazlara yerleştirilen takip programları

Tespitlerini en son teknoloji cihazları ile yapmaktadır.

Ayrıca planlı-plansız koontrol süreçleri ve sağır oda tasarım ve inşaası ile siz değerli müşterilerimizin güvenlik seviyesini en üst seviyede tutmak için çaba sarfetmekteyiz.

İş Talebi