Kurumsal

Ortam sanal olsa da, işlenen suç gerçektir!

Unutulmamalıdır ki dünyada en çabuk kaybolan deliller dijital delillerdir...

Fordefence, konusunda yılların tecrübesine sahip uzman ekibiyle 2014 yılında kurumsallaşan genç ve dinamik bir firmadır.

Uluslararası standartlardaki yazılım ve donanımlara sahip tam donanımlı laboratuvarımızda “Adli Bilişim Hizmetleri, Siber Güvenlik ve Sızma Testleri, Veri Kurtarma Çözümleri, Adli Bilimler İncelemeleri, ISO27001 Denetim ve Danışmanlığı, K.V.K.K. Danışmanlığı ve Fordefence Eğitimleri kapsamlarında çalışmalarımız devam etmektedir.

Adli vakalarda tüm resmi kurum ve kuruluşlara yeminli uzman görüşü hazırlanması, siber güvenlik, bilgi güvenliği, bilgi sızıntısı tespitleri, etik hackerlık, silinen verilerin geri getirilmesi, cep telefonu ve tablet incelemeleri, e-posta ve sohbet kayıtlarının kurtarılması, ses, görüntü ve videodan şahıs karşılaştırma, zararlı yazılımlar ile yasa dışı dinleme ve izleme tespitleri, dolandırıcılık ve kredi kartı incelemeleri, internetten yasa dışı ve provokatif içerikli yorum, haber, fotoğraf ve video kaldırma, tüm dijital ortamlardan veri kurtarma, fikri sınai haklar kapsamındaki tespitler, siber güvenlik, adli bilişim ve S.O.M.E. eğitimleri gibi alanlarda yüksek nitelikli çözümler ve raporlar üretmekteyiz.

Fordefence, dijital delillerin tespitini uluslararası standartlar çerçevesinde, Türk hukuk sistemine uyumlu denetlenebilir ve güvenilir şekilde tespit ederek bunları usulüne uygun rapor formatında ilgili makamlara sunmaktadır.

Fordefence, resmi makamlardan farklı olarak tam kapsamlı bir şekilde 7 gün 24 saat bilişim metodolojileri vasıtasıyla çözümlenebilecek vakalarda; analiz, inceleme ve tespitlerimiz ile adli makamlara sunulabilecek uzman mütalaaları hazırlıyoruz, adli durumların yetkili mecralara taşınmasını sağlıyoruz ve adli bilişim danışmanlığı kapsamındaki tecrübe paylaşımlarımız ile adli süreçlerin hızlandırılmasını sağlıyoruz.

Firmamızı ve hizmetlerimizi daha kapsamlı anlatmak ve size özel çözümler üretmek için tanışmak isteriz.

 

 

Mustafa SANSAR

CEO - Fordefence

Firma Ünvanı: Fordefence Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Zincirlikuyu

Vergi No: 3880736609

İTO: 944217

MERSİS: 0388073660900011

Banka Bilgileri

Neden Fordefence?


Rakamlarla Fordefence


İş Talebi